O nás

Je to už desátý rok, co jsme přišli na Sardinii a pořídili si tu naše letní bydlení. V průběhu let se rozšířili naše aktivity v oblasti pronájmu, zvýšili jsme počet objektů a narostla naše komunita spojená s ubytováním. V posledních letech se mi stále častěji někdo ozýval ohledně pořízení vlastního bydlení na Sardinii a tak jsem postupně rozvinula kontakty v oblasti prodeje nemovitostí, navázala úzkou spolupráci s vybranými místními agenturami a vybudovala informační síť mezi místními. Mnohým už jsem pomohla si svůj sen splnit a vzhledem k opravdu velkému zájmu jsem se rozhodla pár vybraných nemovitostí, jako takovou ochutnávku, zveřejnit i na webových stránkách, aby jste se mohli podívat.

Vzhledem k tomu, že velká část nemovitostí je prodána ještě před tím, než se vůbec dostane do inzerce, je to opravdu spíš taková inspirace. Pokud víte, co konkrétně hledáte – velikost, pozice, cena, typ…, nachystám možnosti odpovídající vašim požadavkům a nejlepší cestou je potom přijet za mnou na Sardinii a podívat se osobně na aktuální možnosti. Mnohdy se zajímavé věci objeví jen na chvíli a je třeba být na místě a rychle jednat.

Oproti tradičním realitním kancelářím je mou hlavní výhodou výborná znalost prostředí, včetně osobních zkušeností s provozem, pronájmem, životem v místě. Široké kontakty ve všech oblastech a přátelský přístup v celém procesu. Nehledám jen klienty pro obchod, ale další přátele do české komunity, která nám na Sardinii vzniká…

.

Compare